Staabi

HuHun staabi vastaa leirin toteutuksesta. Jos sinulla on kysyttävää mihinkään osa-alueeseen liittyen, ota rohkeasti yhteyttä!

Viivi Larri

Leirinjohtaja

viivi.larri@partio.fi

Emma Lehtonen

Leirinjohtaja

emma.lehtonen@partio.fi

Iida Yliniskala

Leirikokemuspäällikkö

iida.yliniskala@partio.fi

Anni Toivanen

Talouspäällikkö

anni.toivanen@partio.fi

Vilhelmiina Hännikäinen

Viestintäpäällikkö

vilhelmiina.hannikainen@partio.fi

Ellen Rautava

Turvapäällikkö

ellen.rautava@partio.fi

Iida Mäkelä

Ohjelmapäällikkö

iida.makela@partio.fi

Nea Hakamäki

Muonituspäällikkö

nea.hakamaki@partio.fi

Charlotta Nurmi

Osallistujapäällikkö

charlotta.nurmi@partio.fi

Jenna Kaarrela

Huoltopäällikkö

jenna.kaarrela@partio.fi